Nestandartinių baldų gamyba

Individualizuoti baldai - geriausias pasirinkimas bet kokiam interjerui

Deja, dauguma baldų siūlomų parduotuvėse, yra įprasti serijiniai egzemplioriai klasikinių formų ir standartinių dydžių. Šie baldai nėra labai originalus ir neprisideda prie individualios atmosferos namuose sukurti. Be to, standartinis modelis ne visada dera su kambario išplanavimu. 
Nestandartiniai baldai, individualūs, puikiai dera su kitais elementais ir patogus naudoti. Dabar jų reikia ieškoti ne parduotuvėse, o įmonėse užsiimančių individualio baldų produkcijos gamyba. Tik užsisakius nestandartinius baldus garantuojama, kad bus atsižvelgta į Jūsų pasirinktų spalvų, dydžių, medžiagų, apdailos ir kitų  pasirinktų detalų norą. Baldai diktuoja bendrą kambario stilių, todėl kuo anksčiau kreipsitės į gamintoją ir pradėsit kartu su dizainerių projektuoti kambario išplanavimą, tuo greičiau Jūsų svajones išsipildys.

Individualūs baldai bendrovės BALDNETA

Pirmiausia, dizaineris atsižvelgs ne tik į buto ( kambario, patalpos ) funkcianalumą, bet ir į visus Jūsų prašymus, todėl pagaminti baldai visiskai patenkins užsakovo lūkesčius.
Antra, baldu gamyba pagal užsakymus žymiai taupiau naudoja erdvę. Jūsų kambarys bus visada erdvus, nepriklausomai nuo jo bendro ploto ir interjero detalių skaičiaus.
Trečia, gamybos procesas tokių baldų yra susijęs su ekologiškai švariom medžiagom, kurios neturi įtakos patalpų mikroklimatui ir išlaiko sveiką atmosferą namuose.
Be to, naudodamiesi šiuolaikinėmis dizaino galimybėmis, nestandartiniai baldai gali būti sukurti pagal individualų užsakymą, siekiant patenkinti užsakovo poreikį keičiant baldų dydį ir funkcionalumą. Pavyzdžiui patogi kėdė gali būti miegamoji sofa, vaikų kambarys dieną ir naktį gali atrodyti visiškai skirtingai.

Ypatingas dėmesys skiriamas pasirenkant medžiagas, kuriuos bus naudojamos gaminant baldus. Tai užtikriną baldų patikimumą ir surinkimo kokybė. Ieškant savo gamybos modelio, niekas neapsaugotas nuo gamybos defekto. Individualiems baldams, pagamintiems įmonėje BALDNETA taikoma kruopšti kokybės kontrolė užtikrinanti aukštus standartus visuose gamybos etapuose. Jūs galite net neabejoti, kad gausit kokybišką ir ilgalaikį daiktą, kuris daug metų jums džiugins savo grožiu ir funkcionalumu.

Baldų gamyba pagal užsakymą padės Jums sutaupyti laiko, nes Jums nereikės ieškoti tinkamo modelio skirtingose parduotuvėse. Gauti patarimų iš kvalifikuotų specialistų telefonu arba internetu ir susitikti savo namuose, Jums patogiu laiku. Baldai už prieinamą kainą ir kokybės garantija -  jūs gausit geriausius gaminius, kurie atspindi Jūsų individualų skonį ir individualumą.